LingaDore Black and Copper Jurkje
Dit prachtige jurkje komt uit de Black and Copper serie van LingaDore. Het korte jurkje heeft een soepele pasvorm en een figuur flatterend A-lijn model. De kanten kapmouwtjes en de kanten boord onderaan geven een zwierig effect.
Even niet leverbaar
Thuiswinkel Waarborg- Verzonden in een blanco doos
- Neutrale naam bankafschrift
- 35.000+ tevreden klanten
- Thuisbezorgd of ophaalpunt
- Gratis verzending vanaf €59,95
- Op werkdagen voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
Dit prachtige jurkje komt uit de Black and Copper serie van LingaDore. Het korte jurkje heeft een soepele pasvorm en een figuur flatterend A-lijn model. De kanten kapmouwtjes en de kanten boord onderaan geven een zwierig effect.
Het jurkje is gemaakt van glanzend en zacht satijn geweven stof. Het zwarte kant heeft een bijzonder mooi bloesem patroon in koperkleurig garen. De geschulpte randen van het kant golven sierlijk en zijn afgewerkt met wimpertjes.
Het jurkje heeft een charmante V-hals en het kant omlijst het decolleté op uitzonderlijk mooie wijze.
In dit jurkje is het heerlijk toeven in de late uurtjes.
- Satijnen jurkje
- Heerlijk zachjt
- Soepel pasvorm
- A-lijn model
- Korte kapmouwtjes
- Luxe kant
- Koperkleurig bloesem patroon
- Golvende randjes met wimpertjes
- Elegant design
- Kleur: Zwart / Koper
- Materiaal: 100% Polyester
- Maten: S / M / L / XL
Eigenschappen
Kenmerken
Met Good Warranty Service heb je meestal 12 maanden garantie, afhankelijk van het product. Bij een defect buiten eigen toedoen wordt het product kosteloos gerepareerd of vervangen.
Good Warranty Service betekent dat je bij problemen met een product recht hebt op reparatie of vervanging.
Productinformatie
Geen reviews

















