
Erotisch verhaal: stiekeme sex in bad
Verveeld drukt Maaike de TV uit. Alleen thuis zijn, vindt ze het lekkerste wat er is, alleen wel een beetje stilletjes. Gelukkig kan ze nu alle ruimte nemen die ze wil en nodig heeft. Ze vindt het heerlijk om helemaal alleen te zijn. "Ik ga in bad", denkt ze, terwijl ze de ceintuur van haar zachte badjas lostrekt en de zachte stof van haar lichaam voelt glijden. Want ook dat - kleding - is volgens Maaike alleen noodzakelijk als er andere mensen in de buurt zijn.
Ze zet langzame, maar sexy muziek op, brandt een aantal geurkaarsjes en dimt het licht. Ondertussen laat ze het bad vast vollopen. De knappe blondine loopt richting de koelkast om haar favoriete wijntje in te schenken.
Ook dit doet ze naakt, ondanks dat ze weet dat anderen haar kunnen bekijken. Dit vindt ze niet erg; Maaike vindt het stiekem wel spannend als ze bekeken wordt.
Haar donkerblonde haar valt net niet over haar tepels en haar buikpiercing tikt bij elke beweging zachtjes tegen haar huid aan. Het warme bad staat inmiddels klaar. Het is nét niet heet en perfect om heerlijk in te ontspannen. Ze laat haar voeten rustig in het warme water zakken en gaat voorzichtig zitten. Ze geniet van de muziek, haar wijntje en het warme water dat haar omarmt.
Er gaat een deur zachtjes open. Maaike schrikt en zet haar muziek meteen iets zachter. Ze hoort een stem die voorzichtig roept "Hallo, is er iemand? Ik heb Mikes pakketje". "Shit, het is Jurjen. De beste vriend van mijn broer", denkt Maaike voordat ze terugroept. "Hey Jur, Mike en mijn ouders zijn er niet, leg maar neer". "Hey Maaike, waar ben je?", vraagt hij opgewekt, terwijl ze voetstappen hoort naderen. "In bad", reageert ze op een verleidelijke toon. Jurjen lijkt wat te schrikken en zegt "ah oké, ik moet weer gaan. Tot snel!".
Maaike hoeft niet eens na te denken en reageert meteen: "Je mag er wel bijkomen, ik voel me eenzaam".
"Dat vindt Mike niet oké", reageert Jurjen op een bezorgde toon. Maaike besluit uit bad te stappen, gooit haar haar los en gaat in de deuropening staan. "En jij dan Jur, vind jij het niet oké?", vraagt ze terwijl ze volledig naakt voor de knappe man staat. Hij struikelt over zijn woorden, voordat hij zachtjes "wow", uitbrengt. "Maar wat als Mike erachter komt?", vraagt hij stamelend aan de naakte Maaike.
"Maak je niet druk schatje, mijn broer komt er niet achter. Dit blijft ons geheim, beloofd", zegt ze op een verleidelijke toon tegen de gespierde man.
Maaike ziet dat Jurjen bijna uit zijn broek springt. Maaike loopt naar Jurjen toe totdat ze vlak bij hem staat. Haar linkerhand - nog steeds druipend van het water - rust op zijn borstkas, terwijl ze haar lippen naar zijn oor toebrengt. "Ik wil je Jur", fluistert ze zachtjes en verleidelijk in zijn oor. "Beloof je dat Mike er nooit achter zal komen?", vraagt hij haar. "Beloofd", is het laatste wat ze zegt voordat Jurjen haar taille vastpakt, haar tegen de muur aan drukt en haar intens begint te tongzoenen.
Ze voelt zijn tong in haar mond. Hij is nog beter dan ze had verwacht. Zijn mannelijke hand glijdt over haar lichaam. Hij voelt alles wat ze heeft. Haar volle borsten, haar strakke billen en haar brede heupen. Maar ze wil meer. Ze wil hem in haar voelen. Ze onderbreekt de zoen en kijkt hem nog eens diep in zijn ogen, voordat ze hem vraagt of hij zich uit wil kleden. "Ik wil je hulp", zegt hij, voordat hij haar weer hevig zoent. Maaike maakt zijn knoopjes los en trekt zijn broek naar beneden. Zijn grote lul zit nog in zijn onderbroek. Ze streelt er overheen en zijn ademhaling wordt luider. "Je maakt me zo geil" fluistert ze in zijn oor. Hij kan de verleiding niet meer weerstaan en zoekt haar klitje op met zijn vingers. Hij voelt hoe nat haar kutje is en hoort haar kreunen. Maaike trekt zijn onderbroek naar beneden en begint zijn pik langzaam te strelen.
Jurjen kreunt zachtjes terwijl zijn dikke lul in haar hand ligt. Ze stopt met zoenen en zakt naar beneden. Terwijl ze op haar knieën zit, begint ze zachtjes aan zijn lul te likken. Jurjen lijkt steeds geiler te worden en dat is precies hoe zij hem wil zien. Ze pakt zijn lul met haar ene hand en legt haar lippen om zijn eikel. Deze begint ze zachtjes te likken en te zuigen, terwijl ze oogcontact met hem zoekt. Ze streelt met haar hand over zijn piemel, voordat ze hem helemaal in haar mond neemt. Ze zuigt aan zijn dikke lul, terwijl ze zichzelf aanraakt. Hij gromt zachtjes en pakt haar haren voorzichtig vast.
Maaike stopt met pijpen en vraagt speels "wil je met me in bad?". Op dit punt doet hij alles wat ze wil en loopt achter haar aan. Ze gaat in de badkuip zitten, rust haar hoofd op de rand, waardoor haar billen goed te zien zijn. Ze wilde altijd al sex in bad, dit is eindelijk het moment.
"Ik wil je in me Jur"
Zegt ze, terwijl ze zichzelf vingert en oogcontact met hem zoekt. Jurjen stapt het bad in en vraagt of ze zich om wil draaien. Maaikes kutje komt net boven het badwater uit en hij begint haar intens te beffen. Zijn tong glijdt heen en weer over haar klitje. Ze kreunt hard, precies zoals hij wilde horen. Met zijn andere vingers zoekt hij haar G-spot. Hij vingert haar, terwijl zijn tong rondjes draait en heen-en-weer gaat over haar klit. "Ik wil je", kreunt ze luid, terwijl hij haar vagina hevig voelt aanspannen en ontspannen.
Hij draait haar om, zet haar weer in dezelfde positie als eerst en drukt zijn harde en dikke lul bij haar naar binnen. Maaike kreunt het uit, terwijl hij haar diepe en harde stoten geeft. Haar billen kletsen tegen zijn lijf aan bij iedere beweging. "Je neukt me zo goed", kreunt ze, terwijl ze zijn dikke lul in haar voelt glijden. Hij zoekt haar klitje weer op en streelt haar, terwijl hij haar neukt.
"Ik ga komen" kreunt ze, waardoor het voor hem nog moeilijker wordt om het uit te stellen." Ga je komen?" vraagt hij geil, terwijl hij steeds harder en sneller stoot "ja", kreunt ze. Hij voelt hoe haar kutje strakker wordt om zijn lul en hij kan het niet meer volhouden. "Shit", gromt hij, voordat hij stotend in haar klaarkomt.
Maaike draait haar hoofd om en kijkt Jurjen aan voordat ze herhaalt "ons geheim, beloofd."