Handleidingen & instructies
Masturbator Main Squeeze Jenna Foxx
Jenna Fox is vrijgevig en kan niet wachten om haar poesje te delen met jou. Je kan met de Masturbator Main Squeeze Jenna Foxx waar en wanneer je maar wilt genieten van haar exotische poesje. De zachte sleeve zit in een discrete koker die jij onbezorgd mee kunt nemen op vakantie of tijdens weekendjes weg.
Direct leverbaar
Thuiswinkel Waarborg- Verzonden in een blanco doos
- Neutrale naam bankafschrift
- 35.000+ tevreden klanten
- Thuisbezorgd of ophaalpunt
- Gratis verzending vanaf €59,95
- Op werkdagen voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
Jenna Fox is vrijgevig en kan niet wachten om haar poesje te delen met jou. Je kan met de Masturbator Main Squeeze Jenna Foxx waar en wanneer je maar wilt genieten van haar exotische poesje. De zachte sleeve zit in een discrete koker die jij onbezorgd mee kunt nemen op vakantie of tijdens weekendjes weg.
Druk in de koker voor een heerlijke zuigkracht. Het zal voelen alsof er vol overgave aan je penis wordt gezogen door de enige echte Jenna Foxx. Smeer haar lipjes in met een glijmiddel om te fantaseren dat jij haar helemaal geil hebt gemaakt en druk je penis in het magische poesje.
Na gebruik is reinigen een must. Doe dit onder de kraan met een milde zeep en een toycleaner. Gebruik eens in de zoveel tijd een renewal powder om het materiaal te vernieuwen.
- Merk: Doc Johnson
- Kleur: Bruin
- Materiaal: TPE/ABS
- Ultraskyn materiaal
- Realistisch gevoel
- Totale lengte: 22.9 cm
- Inbrengbare lengte: 22.2 cm
- Diameter: 8.9 cm
- Bodysafe
- Waterdicht
- Eenvoudig te reinigen
- Geschikt voor alle soorten glijmiddel
Afmetingen
Eigenschappen
Kies het juiste glijmiddel om je sextoy in goede conditie te houden.
- Waterbasis glijmiddel is geschikt voor alle sextoys en materialen.
- Siliconenbasis glijmiddel is enkel geschikt voor harde sextoys, zoals glas, metaal en hard plastic.
Meer informatie over glijmiddel lees je in onze keuzehulp voor glijmiddel.
Ontdek de eigenschappen van het materiaal van je sextoy.
- Siliconen – zacht, flexibel, duurzaam en hygiënisch
- TPE / TPR / PVC – zacht, flexibel, realistisch en poreus
- Glas & metaal – hard, stevig, duurzaam en hygiënisch
- Hard plastic (ABS) – hard, stevig, licht en hygiënisch
Meer informatie over materialen lees je in onze materiaal keuzehulp gids
Kenmerken
Met Good Warranty Service heb je meestal 12 maanden garantie, afhankelijk van het product. Bij een defect buiten eigen toedoen wordt het product kosteloos gerepareerd of vervangen.
Good Warranty Service betekent dat je bij problemen met een product recht hebt op reparatie of vervanging.
Productinformatie
Geen reviews




















