Squeeze Short Ballstretcher Transparant - Oxballs
Deze kortere versie van de populaire SQUEEZE ballstretcher biedt dezelfde zandlopervorm aan de binnenkant, wat zorgt voor een optimale grip precies waar je het nodig hebt. Het rubberachtige, squishy gevoel blijft behouden, zodat je kunt genieten van een aangename ervaring terwijl je je ballenzak op een veilige manier stretcht.
Direct leverbaar
Thuiswinkel Waarborg- Verzonden in een blanco doos
- Neutrale naam bankafschrift
- 35.000+ tevreden klanten
- Thuisbezorgd of ophaalpunt
- Gratis verzending vanaf €59,95
- Op werkdagen voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
- Merk: Oxballs
- Materiaal: Flex TPR
- Kleur: Transparant
- Hoogte: 32 mm
- Breedte: 51 mm
- Buitenomtrek: 152 mm
- Binnenomtrek: 102 mm
- Binnendiameter: 30 mm
- Buitendiameter: 51 mm
- Rekbaar
- Compatibel met glijmiddel op waterbasis
Deze kortere versie van de populaire SQUEEZE ballstretcher biedt dezelfde zandlopervorm aan de binnenkant, wat zorgt voor een optimale grip precies waar je het nodig hebt. Het rubberachtige, squishy gevoel blijft behouden, zodat je kunt genieten van een aangename ervaring terwijl je je ballenzak op een veilige manier stretcht.
Met de SQUEEZE SHORT kun je eenvoudig stapelen en combineren met de originele SQUEEZE, zodat je de lengte kunt aanpassen aan je persoonlijke voorkeuren en gains. Het is een veelzijdig product dat je de vrijheid geeft om je ervaring aan te passen naarmate je ballenzak groeit. Voor beginners is het aan te raden om je ballenzak op te warmen en te beginnen in de douche of badkuip voor extra comfort. Vergeet niet om een beetje glijmiddel op waterbasis of hybride glijmiddel aan te brengen voor een soepele ervaring.
Eigenschappen
Kies het juiste glijmiddel om je sextoy in goede conditie te houden.
- Waterbasis glijmiddel : geschikt voor alle sextoys en materialen.
- Siliconenbasis glijmiddel : enkel geschikt voor harde sextoys, zoals glas, metaal en hard plastic.
Ontdek de eigenschappen van het materiaal van je sextoy.
Siliconen – zacht, flexibel, duurzaam en hygiënisch
TPE / TPR / PVC – zacht, flexibel, realistisch en poreus
Glas & metaal – hard, stevig, duurzaam en hygiënisch
Hard plastic (ABS) – hard, stevig, licht en hygiënisch
Spatwaterdicht: enkel bestand tegen waterdruppels (IPX4)
Waterbestendig: enkel bestand tegen lichte waterstralen (IPX5)
Waterbestendig: enkel bestand tegen krachtige waterstralen (IPX6)
Waterdicht: tot 30 minuten onder water, tot maximaal 1 meter diep (IPX7)
Volledig waterdicht: geschikt voor langdurig gebruik onder water (IPX8)
Alle lagere IPX-waardes zijn niet geschikt voor gebruik in of rondom water.
Kenmerken
Met Good Warranty heb je 1 tot 3 jaar garantie, afhankelijk van het product. Bij een defect buiten eigen toedoen wordt het product kosteloos gerepareerd of vervangen. De dekking blijft de hele garantieperiode hetzelfde.
Productinformatie
Geen reviews






















