Siliconen Wand Vibrator Diamond Head - Zwart
Een vibrerende staaf die zowel kan masseren als stimuleren? Het klinkt bijna te mooi om waar te zijn, maar met de Diamond Head siliconen Wand Vibrator komen al je dromen uit. Een wand vibrator is een multifunctioneel speeltje met een grote zachte siliconen kop. De Diamond Head van XR Brands heeft een super elegant en stylish uiterlijk en is een ware toevoeging aan je goodies collectie. Ontdek snel wat deze eyecather voor jou kan betekenen.
Direct leverbaar
Thuiswinkel Waarborg- Verzonden in een blanco doos
- Neutrale naam bankafschrift
- 35.000+ tevreden klanten
- Thuisbezorgd of ophaalpunt
- Gratis verzending vanaf €59,95
- Op werkdagen voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
Een vibrerende staaf die zowel kan masseren als stimuleren? Het klinkt bijna te mooi om waar te zijn, maar met de Diamond Head siliconen Wand Vibrator komen al je dromen uit. Een wand vibrator is een multifunctioneel speeltje met een grote zachte siliconen kop. De Diamond Head van XR Brands heeft een super elegant en stylish uiterlijk en is een ware toevoeging aan je goodies collectie. Ontdek snel wat deze eyecather voor jou kan betekenen.
- Merk: XR Brands
- Materiaal: Siliconen
- Kleur: Zwart
- Lengte: 30.00 cm
- Diameter: 6.00 cm
- Wand vibrator
- Extra breed
- Zachte siliconen kop
- Met diamant look
- Oplaadbaar
- Met usb kabel
- 11 Functies
- Zeer krachtig
- Waterproof
Zoals de naam al aangeeft, heeft deze wand vibrator een opvallende diamanttextuur op de bol die zorgt voor een intensere massage. De verschillende standen zijn zeer krachtig en makkelijk regelbaar met de knoppen in het midden van de staaf. De Diamond Head heeft maar liefst 11 functies (8 patronen en 3 sterkteniveaus) waarmee je wel 24 modi kunt instellen. Probeer ze allemaal uit en ontdek jouw favoriete standje. Door de trillingsarme handgreep voel je de vibraties precies daar waar je ze wilt voelen; in de kop en niet in je hand. De Diamond Head heeft een lengte van 30 cm en diameter van 6 cm. Dankzij zijn waterdichte ontwerp kun je hem zonder problemen met je meenemen in bad of onder de douche.
Deze oplaadbare stimulator is altijd klaar voor gebruik, waar en wanneer dan ook. Je hebt nooit meer te maken met vervelende batterijen of een verward snoer. Gebruik in combinatie met glijmiddel op waterbasis en maak na gebruik schoon met water en toycleaner.
Afmetingen
Eigenschappen
Kies het juiste glijmiddel om je sextoy in goede conditie te houden.
- Waterbasis glijmiddel is geschikt voor alle sextoys en materialen.
- Siliconenbasis glijmiddel is enkel geschikt voor harde sextoys, zoals glas, metaal en hard plastic.
Meer informatie over glijmiddel lees je in onze keuzehulp voor glijmiddel.
Ontdek de eigenschappen van het materiaal van je sextoy.
- Siliconen – zacht, flexibel, duurzaam en hygiënisch
- TPE / TPR / PVC – zacht, flexibel, realistisch en poreus
- Glas & metaal – hard, stevig, duurzaam en hygiënisch
- Hard plastic (ABS) – hard, stevig, licht en hygiënisch
Meer informatie over materialen lees je in onze materiaal keuzehulp gids
- Anaal: Gericht op het stimuleren van de anus en het rectale gebied
- Vaginaal: Ontworpen voor stimulatie van de vagina en binnenin
- Clitoraal: Stimuleert direct de clitoris voor intense stimulatie
- G-Spot: Richten op de g-spot voor diepe, krachtige orgasmes
- Prostaat: Stimuleert de prostaat bij mannen voor extra genot
- Perineum: Richt zich op het perineum, het gebied tussen anus en geslachtsdelen
Kenmerken
Met Good Warranty Service heb je meestal 12 maanden garantie, afhankelijk van het product. Bij een defect buiten eigen toedoen wordt het product kosteloos gerepareerd of vervangen.
Good Warranty Service betekent dat je bij problemen met een product recht hebt op reparatie of vervanging.
Power
Vibratie
- Bekabelde afstandsbediening: Bediening via een snoer dat direct met de toy verbonden is, eenvoudig en betrouwbaar in gebruik.
- Draadloze afstandsbediening: Bediening zonder kabel, geeft meer bewegingsvrijheid en is ideaal voor solo- en samenspel.
- Draaiknop: Bediening door aan een knop te draaien om standen of intensiteit te regelen.
- Pushbutton: Bediening met één of meerdere drukknoppen om functies en standen te wisselen.
- Schuifregelaar: Bediening via een schuifje waarmee je de intensiteit geleidelijk kunt aanpassen.
- Smartphone App: Bediening via een app op je smartphone, vaak met extra functies en persoonlijke instellingen.
Productinformatie
Geen reviews
Recent bekeken producten
Meer van dit merk
































